Baterie z wyciąganą wylewką

Baterie z możliwością wyciągania wylewki to obecnie jeden z najchętniej wybieranych modeli. Charakteryzuje się on giętkością i elastycznością, co zdecydowanie ułatwia pracę w kuchni. Obecnie wielu naszych klientów decyduje się na wybór właśnie baterii z wyciąganą wylewką. Dzięki niej jesteś w stanie dotrzeć do każdej krawędzi zlewu, a prace kuchenne nie są już uciążliwe. Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką to doskonały design i jakość w jednym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą baterii, które z pewnością umilą Ci pracę kuchenne oraz korzystanie ze zlewozmywaka. Tego typu akcesorium to zdecydowanie praktyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Oferujemy wiele atrakcyjnych modeli w różnych kolorach. Oferujemy również inne produkty, takie jak zlewozmywaki granitowe.

Tu jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Jakie baterie znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie, oprócz baterii z wyciąganą wylewką znajdziesz również wiele innych modeli. Posiadamy baterie chromowane, granitowe oraz elastyczne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także szeroki wybór wariantów kolorystycznych od klasycznej czerni, poprzez biały, piaskowy aż po szary. Gwarantujemy doskonałą jakość materiałów, z jakich powstają nasze akcesoria kuchenne. Wysoka jakość idzie w parze ze świetnym wyglądem, co jest jednym z kluczowych elementów, na które zwraca się uwagę podczas zakupu baterii kuchennej. Znajdziesz u nas akcesoria o niepowtarzalnym designie, który zdecydowanie podkreśli charakter Twojej kuchni. Służymy również pomocą i dobrą radą podczas wyboru tej odpowiedniej baterii z wyciąganą wylewką. Nasze baterie doskonale komponują się ze zlewozmywakami granitowymi również dostępnymi w naszym sklepie. Posiadamy także zlewozmywaki narożne oraz podwieszane.

Jak wybrać odpowiednią baterię do kuchni?

Podstawowym elementem, na który warto zwrócić uwagę podczas zakupu baterii kuchennej jest jej funkcjonalność i praktyczność. Wybierając odpowiedni model, należy zastanowić się, czego oczekujemy od baterii i jakie funkcje są dla nas kluczowe. Wielkość baterii powinniśmy również dobierać do rozmiaru zlewu, aby ciśnienie wody nie wylatywało poza jego obręb. Wśród baterii kuchennych z wyciąganą wylewką posiadamy również modele elastyczne, jak i stojące. Przy zakupie warto także zwrócić uwagę na ciśnienie wody oraz dodatkowe funkcje jak np. perlator napowietrzający. Istotny jest również wygląd baterii, powinna ona pasować do aranżacji kuchni i nadawać jej charakteru. Wśród naszej bogatej oferty baterii z wyciąganą wylewką znajdziesz wiele modeli w atrakcyjnej cenie oraz rozmaitych kolorach. Istotne jest również dobranie baterii do syfonu oraz pozostałych akcesoriów kuchennych dostępnych w naszym sklepie.

Jakie baterie są najchętniej wybierane?

Elegancki granitowy zlew i bateria z wyciąganą wylewką to doskonały i niezwykle nowoczesny pomysł na ozdobienie kuchni. Charakteryzuje się ona funkcjonalnością i praktycznością, a jej wygląd przyciąga wzrok każdego. Doskonała jakość oraz elegancki wygląd naszych baterii to jedne z głównych powodów, które powodują, że są one tak chętnie wybierane przez wielu klientów. Jeśli zależy Ci na możliwości przedłużania strumienia wody, tak, aby docierał on do każdego zakątka Twojego zlewu, bateria z wyciąganą wylewką jest właśnie dla Ciebie. Zaufaj doskonałej jakości oraz designowi, którym charakteryzują się nasze baterie. Dbamy o atrakcyjność cen i doskonałą jakość naszych produktów. Dodatkowo każda bateria jest objęta 10-letnią gwarancją. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniej baterii do Twojego wnętrza.

Bateria z wyciąganą wylewką - opinie

Mówiąc o bateriach z wyciąganą wylewką, spotykamy się z różnymi opiniami. Z reguły są one bardzo pozytywne, a jej użytkownicy polecają wybór tego modelu baterii kuchennej. Zdecydowanie komfortowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o baterię kuchenną z wyciąganą wylewką, jest jej zasięg. Umożliwia ona przesuwanie strumienia wody praktycznie po całej powierzchni zlewozmywaka. Głowica umieszczona jest najczęściej na elastycznym lub wyciąganym wężu, który po zakończonym użytkowaniu pozwala wrócić wylewce na swoje miejsce. Posiadanie takiej baterii pozwala również na mycie większych przedmiotów. Nadaje ona funkcjonalności nawet małemu zlewozmywakowi. Najchętniej klienci wybierają baterię z wyciąganą wylewką czarną, która doskonałe komponuje się z wieloma aranżacjami kuchni. Warto również rozważyć zakup baterii kuchennej ściennej z wyciąganą wylewką, która zalecana jest do kuchni o małej powierzchni.

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta