Zlewozmywaki podwieszane

W sklepie brenor.pl znajdziesz szeroką ofertę zlewozmywaków w doskonałej cenie. Wśród naszych produktów znajdziesz między innymi zlewozmywaki podwieszane. Charakteryzują się one elastycznością, funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania. Jest to model zlewozmywaka, który zdecydowanie zyskuje na popularności i jest coraz częściej wybierany przez klientów. Jak sama nazwa wskazuje, zlewozmywak podwieszany montuje się do otworu w blacie. Dzięki temu osoby korzystające z kuchni nie muszą obawiać się zbierającego się brudu oraz pozostałości po pracach w kuchni wokół rantu zlewozmywaka. Zastosowanie tego typu zlewozmywaka w kuchni zdecydowanie ułatwia czynności kuchenne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zlewozmywaków granitowych.

Aktywne filtry

Jakie zlewozmywaki znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród naszej szerokiej oferty znajdziesz rozmaite modele zlewozmywaków podwieszanych granitowych. Posiadamy zlewy zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe oraz półtorakomorowe. Każdy z nich ma swoje uniwersalne zastosowanie:

 • zlewozmywak jednokomorowy - jest przystosowany do małych kuchni, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Polecamy jego wykorzystanie również w kuchniach z dostępem do zmywarki.
 • zlewozmywak dwukomorowy - jest idealnym rozwiązaniem do dużych kuchni, gdzie jednocześnie przebywa wiele osób. Pomaga on w utrzymaniu czystości i przekładaniu naczyń z jednej do drugiej komory w celu ich oddzielenia.
 • zlewozmywak półtorakomorowy - jest to produkt posiadający dwie komory o różnej wielkości. Najczęściej mniejsza komora wykorzystywana jest do mycia np. artykułów spożywczych oraz mniejszych naczyń, natomiast większa, do mycia garnków i talerzy.

Zapraszamy do wyboru idealnego zlewozmywaka kuchennego, warto również dobrać do niego odpowiednią baterię kuchenną, którą też znajdziesz w naszym sklepie.

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak do kuchni?

Wybór odpowiedniego zlewu podwieszanego granitowego do kuchni, często jest bardzo trudny. Najważniejsze jest, aby na pierwszym miejscu zawsze stawiać funkcjonalność i wygodę w użytkowaniu oraz brać przede wszystkim pod uwagę wielkość naszej kuchni. Powinniśmy również pomyśleć o odporności zlewu na uszkodzenia, tak, aby mógł on nam służyć przez jak najdłuższy czas. Zlew podwieszany to zdecydowanie rozwiązanie dla osób lubiących w swoich wnętrzach minimalizm i klasę. Pomaga on w utrzymaniu należytego porządku oraz wygląda niezwykle estetycznie. Komfortowe użytkowanie zlewu jest też uzależnione od rodzaju syfonu, który również znajdziesz w naszych sklepie. W naszym sklepie kompleksowo wyposażysz swoją kuchnię i zyskasz naprawdę doskonałej jakości akcesoria, które posłużą w Twojej kuchni przez wiele lat. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego oprócz doskonałej jakości asortymentu dbamy również o atrakcyjność cen.

Jakich cen zlewozmywaków możesz się spodziewać?

Ceny zlewozmywaków podwieszanych pod blat w naszym sklepie wahają się od 300 zł do ok. 700 zł. Zależy ona oczywiście w głównej mierze od wielkości zlewozmywaka. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ceny naszych produktów były adekwatne do ich jakości oraz materiałów, z jakich zostały wykonane. Gwarantujemy doskonałe wykonanie oraz jakość oferowanych przez nas zlewozmywaków podwieszanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą akcesoriów kuchennych, które zdecydowanie nadadzą Twojej kuchni doskonałego wyglądu, a Tobie ułatwią codzienne prace, takie jak np. gotowanie, czy sprzątanie. Zlewozmywak to niezbędny element każdej kuchni. Obecnie jego funkcję w większości domów przejmują zmywarki, jednak mimo wszystko jego posiadanie ułatwia wiele czynności, m.in. mycie warzyw, nalewanie wody, mycie dużych garnków lub przyborów kuchennych. Ułatwiaj sobie codzienne obowiązki, aby zyskać więcej czasu na przyjemności, wybierając dobrej jakości akcesoria!

Jakie są zlewozmywaki do kuchni?

Oprócz zlewozmywaków podwieszanych dwukomorowych i jednokomorowych w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór innych zlewozmywaków granitowych. Posiadamy również zlewy nablatowe w rozmaitych wariantach kolorystycznych. One również występują w wariantach jednokomorowych, dwukomorowych, półtorakomorowych oraz narożnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wśród naszych zlewozmywaków każdy klient znalazł rozwiązanie idealne dla swojej kuchni. Jeśli potrzebujesz zlewu z większą ilością wycięć, poinformuj nas w wiadomości do zamówienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do każdego zlewu dodajemy szablon, który ułatwia wycięcie wnęki pod zlew wpuszczany w blat. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów i oferujemy pomoc na każdym etapie zakupów, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni.

Jakie design zlewozmywaka jest najchętniej wybierany?

Trendy zmieniają się bardzo dynamicznie. Mimo to już od wielu lat swoją świetność utrzymują zlewozmywaki podwieszane czarne, które doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i aranżacji. Szeroki wybór czarnych granitowych zlewów zdecydowanie ułatwia decyzję o zakupie tego odpowiedniego. Należy jednak pamiętać, że zlew w kolorze czarnym wymaga szczególnej uwagi pod kątem utrzymania go w odpowiedniej czystości. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się zlewozmywaki podwieszane czarne. Charakteryzują się one uniwersalnym wyglądem pasującym do niemalże każdej aranżacji kuchni. Cechuje je również wygoda użytkowania oraz komfort w czyszczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą zlewozmywaków. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów pasujących do wybranego przez Ciebie zlewu.

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta