Zlewozmywaki narożne

Nasz asortyment tworzą zlewozmywaki narożne w różnych rozmiarach i kolorach. Posiadamy zlewy kuchenne narożne dwukomorowe oraz jednokomorowe.

Wszystkie zlewy Brenor mają specjalne otwory przeznaczone na baterię, co znacznie ułatwia montaż. Zlewozmywaki kuchenne granitowe narożne są wykonane z trwałej mieszaniny składającej się w 80% z kruszywa granitowego i w 20% z żywic dedykowanych. Zlewy tego typu są przeznaczone do instalacji w szafkach umieszczonych w trudnodostępnych kątach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zlewy kuchenne narożne granitowe są niezwykle funkcjonalne. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się zlewozmywak dwukomorowy narożny z ociekaczem. Zapobiega on przedostawaniu się wody z osuszanych naczyń na blat. Nasze zlewy zostały zaprojektowane tak, aby trafiać w gusta klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań do swoich kuchni.

Zlewozmywaki narożne - granitowy zlew kuchenny naroży

Tu jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Zlewy narożne – organizacja przestrzeni

Najlepiej, jeśli zlewozmywaki kuchenne narożne są montowane w blacie jednoczęściowym. W przypadku, kiedy planowana jest instalacja zlewozmywaka w blacie łączonym lub docinanym, należy zadbać o odpowiednio mocne i szczelne połączenie obu części. Taki fundament sprawi, że zlewy kuchenne narożne będą stabilne, a ryzyko przeciekania wody do wnętrza szafki będzie zminimalizowane. Warto zwrócić uwagę na szafkę, jaka zostanie umieszczona lub obecnie jest już zamontowana nad zlewem. Ważne, aby jej położenie i rozmiary nie utrudniały dostępu do zlewozmywaka.

Zlewozmywak narożny – do jakiej kuchni?

Zlewozmywaki granitowe narożne będą świetnym elementem wyposażenia zarówno małych, jak i większych kuchni. We wnętrzach o mniejszym metrażu warto zamontować zlewozmywak narożny jednokomorowy granitowy. Takie rozwiązanie jest także odpowiednie przy większych kuchniach, jeśli zlew będzie rzadko używany lub w pomieszczeniu jest zainstalowana zmywarka. W tym ostatnim przypadku zlewozmywak narożny jednokomorowy będzie pełnił funkcję pomocniczą. Będzie służył za przestrzeń do przechowywania brudnych naczyń lub mycia sztućców, warzyw i owoców.

Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe narożne są doskonałym elementem wyposażenia dużych kuchni. Idealnie sprawdzają się w domach zamieszkiwanych przez wielodzietne rodziny. Panie domu, które bardzo dużo czasu poświęcają na przygotowywanie posiłków, szczególnie docenią zlewozmywaki granitowe narożne dwukomorowe. Dzięki nim codzienne obowiązki stają się dużo przyjemniejsze i wygodniejsze. Zlew kuchenny narożny dwukomorowy ułatwia utrzymanie porządku w kuchni.

Narożny zlewozmywak – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Podejmując decyzję o zakupie zlewu, należy się bardzo dokładnie zastanowić nad swoimi potrzebami. Ważna jest ilość czasu spędzanego w kuchni oraz liczba domowników. Zlewozmywak tego typu jest odpowiedni dla dużych domów, dużych rodzin oraz każdej kuchni, z której korzysta wiele osób. Sprawdzi się w mieszkaniach na wynajem ze sporą liczbą lokatorów. Znacznie ułatwi organizację i porządkowanie przestrzeni. Dwie komory umożliwiają swobodne korzystanie ze zlewu, nawet w przypadku zapełnienia jednej z nich przez brudne naczynia. Zlewozmywak narożny dwukomorowy z ociekaczem pozwala na osuszanie naczyń i innych umytych przedmiotów ograniczając ryzyko przemoczenia blatu. Konstrukcja całego zlewu sprawia, że ściekająca woda trafia prosto do komory zlewozmywaka.

Dzięki zamontowaniu zlewu w narożniku można zyskać sporo łatwo dostępnej przestrzeni roboczej po obu jego stronach. Zlewozmywaki kuchenne oferowane w tej kategorii to funkcjonalne rozwiązanie ułatwiające codzienne czynności. Z kolei zlewozmywaki granitowe narożne jednokomorowe sprawdzą się w małych kuchniach. Zakup zadowoli klientów, którzy rzadko gotują lub posiadają już zmywarkę w tym pomieszczeniu.

Dodatkową kwestią, na którą klienci rzadko zwracają uwagę w pierwszej kolejności, jest sposób wykorzystania miejsca pod zlewem. W przypadku standardowego przeznaczenia, czyli przechowywania pod zlewem śmieci, wielkość i głębokość zlewozmywaka nie ma znaczenia. Jeśli jednak ta przestrzeń ma zostać wykorzystana w inny sposób, warto przemyśleć i dokładnie obliczyć maksymalne wymiary zlewozmywaka. Ważne są także kwestie związane z wystrojem i kolorami, jakie dominują w pomieszczeniu. Oferta firmy Brenor pozwala na dobór zlewozmywaka pasującego do wielu kuchennych aranżacji.

Zlewozmywaki granitowe narożne – wysoka jakość na długie lata

Zlewy kuchenne narożne granitowe zostały stworzone z bardzo trwałego materiału. Granit wykorzystany do ich produkcji to połączenie dedykowanych żywic (20%) z kruszywem granitowym (80%).

Tworzywo jest niewrażliwe na działanie większości popularnych środków chemicznych stosowanych do czyszczenia kuchni. Granit jest odporny na większe uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Przestrzeganie kilku podstawowych zasad pielęgnacji tego materiału pozwoli cieszyć się jego urokiem przez długi czas. Najważniejsze jest systematyczne usuwanie zabrudzeń. Mocno barwiące substancje powinny być wycierane natychmiast, aby uniknąć powstanie trwałych przebarwień. Do czyszczenia zlewu najlepiej używać miękkich gąbek. Szorowanie druciakiem i mocne tarcie szorstkimi materiałami może zniszczyć strukturę kamienia.

Zlewozmywaki granitowe dobrze znoszą działanie łagodnych środków chemicznych. Jednak najlepszą substancją do czyszczenia jest mieszanka domowej roboty, którą można przygotować, mieszając ze sobą wodę i ocet w proporcji 1:1. Za pomocą tego roztworu łatwo można usunąć osady wapniowe, które gromadzą się na skutek kontaktu z twardą wodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdź u nas swój wymarzony zlewozmywak!

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta