Zlewozmywaki półtorakomorowe

Nasz asortyment tworzą produkty w różnych kolorach i kombinacjach. Posiadamy zlewozmywaki półtorakomorowe o wielu rozmiarach i kształtach. Każdy produkt ma przygotowany specjalny otwór na baterię. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych wycięć. Zlewozmywaki półtorakomorowe granitowe są wykonane z bardzo trwałego materiału, który składa się w 80% z kruszywa granitowego, a w 20% z żywic.

Każdy zlew może być zamontowany w taki sposób, żeby ociekacz znajdował się po lewej lub po prawej stronie – w zależności od życzenia klienta. Nie ma to negatywnego wpływu na jego funkcjonalność.

Tu jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Zlewozmywaki półtorakomorowe – czym się charakteryzują?

Zlewy półtorakomorowe są wyposażone w dwie komory. Pierwsza jest standardowej wielkości, z kolei druga jest nieco mniejsza. Zwana jest komorą pomocniczą.

Wielkość mniejszej komory nie zawsze jest taka sama – różni się w zależności od modelu. Zlewozmywaki półtorakomorowe bez ociekacza są wyposażone w nieco większe komory pomocnicze w porównaniu z produktami posiadającymi ociekacz. Te produkty są idealne dla wszystkich, którzy szukają optymalnego rozwiązania do swojej kuchni i nie zadowalają ich tradycyjne pomysły.

Zlewozmywaki półtorakomorowe są niezwykle funkcjonalne. Dodatkowa komora może być używana do mycia sztućców lub warzyw i owoców. Oczyszczone produkty mogą pozostać w mniejszej komorze do całkowitego wyschnięcia. W ten sam sposób można suszyć sztućce i drobne naczynia. Duża komora pozostaje pusta i można jej wtedy bez problemu używać w standardowy sposób.

Zlewozmywaki kuchenne półtorakomorowe – w jakiej kuchni sprawdzą się najlepiej?

Zlewy posiadające dwie komory w takiej konfiguracji – jedną większą, a drugą mniejszą sprawdzą się w każdej kuchni. Zlewozmywaki półtorakomorowe zostały stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, jaka wiąże się z posiadaniem dwóch komór.

W dużych kuchniach z zainstalowaną zmywarką będą znakomitym uzupełnieniem wyposażenia. W takich pomieszczeniach nie ma konieczności montowania zlewu z dwiema komorami o standardowych wymiarach. Funkcjonalność, jaka wiąże się z posiadaniem półtorakomorowego zlewu, docenią z pewnością osoby, które mieszkają same lub tworzą małą rodzinę.

Takie rozwiązanie jest też często stosowane w mieszkaniach na wynajem, gdzie dodatkowa komora pomocnicza pozwala współlokatorom na lepszą organizację wspólnej przestrzeni. Mniejsza komora świetnie sprawdzi się jako miejsce do podgrzewania jakiegoś produktu, np. jogurtu wyjętego z lodówki. Dodatkowo można jej używać do rozmrożenia mięsa. Woda, która powstanie podczas rozmrażania będzie na bieżąco odprowadzana do odpływu, a reszta domowników będzie mogła nadal swobodnie korzystać z większej komory.

Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego produktu?

Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego zlewozmywaka należy bardzo dokładnie przeanalizować swoje potrzeby.

Należy wziąć pod uwagę częstotliwość przygotowywania posiłków oraz liczbę osób, jaka będzie korzystała na co dzień ze zlewu oraz kuchni. Zlewozmywaki półtorakomorowe świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba dobrej organizacji przestrzeni. W domach, w których mieszkają duże rodziny, potrzebny jest zlewozmywak z dwiema komorami.

Umożliwi on wygodne korzystanie ze zlewu nawet wtedy, kiedy jedna komora będzie całkowicie zapełniona brudnymi naczyniami. Z racji tego, że mniejsza komora pełni tylko funkcję pomocniczą, zlewy półtorakomorowe mogą być zamontowane także w kuchniach, w których jest zmywarka. Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem to także dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają dużą kuchnię. Należy się również zastanowić, jak duża powierzchnia blatu roboczego pozostanie dostępna po zainstalowaniu zlewu. Zlewy dwukomorowe są świetnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, jednak w całej kuchni muszą być zachowanie odpowiednie proporcje.

Zlew granitowy – produkty na lata

Granit użyty do produkcji zlewozmywaków dwukomorowych jest materiałem odpornym na zarysowania oraz większe uszkodzenia mechaniczne. Jest on także niewrażliwy na większość popularnych środków chemicznych stosowanych do czyszczenia kuchni. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli cieszyć się zlewozmywakiem w niezmienionym stanie przez długie lata.

Systematyczne usuwanie zabrudzeń to podstawa utrzymania urządzenia w dobrej kondycji. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby na bieżąco usuwać zabrudzenia spowodowane przez mocno barwiące substancje. W ten sposób można uniknąć trwałych plam. Do czyszczenia zlewozmywaka nie należy używać druciaków oraz bardzo szorstkich gąbek. Łagodne środki do czyszczenia są gwarancją zachowania odpowiedniej struktury kamienia i niezmienionego wyglądu produktu.

Granitowe zlewozmywaki mogą być myte mieszanką sporządzoną z wody i octu w proporcji 1:1. Powstały roztwór dobrze radzi sobie z usuwaniem osadów wapniowych, które powstają na skutek kontaktu z twardą wodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta