Syfony

Syfony to zdecydowanie elementy wyposażenia kuchni i łazienki, bez których nie moglibyśmy funkcjonować. Ich głównym przeznaczeniem jest odpowiednie odprowadzenie wody ze zlewu, czy umywalki. Syfon może również pełnić funkcję bariery nieprzepuszczającej nieprzyjemne zapachy pochodzące z kanalizacji. Śmiało możemy go nazwać miejscem zamknięcia instalacji wodnej, które musi być podłączone do każdego przyboru sanitarnego. Na pewno wiele osób zastanawia się, jak działa syfon? Woda, która spływa przez odpływ np. umywalki, czy zlewu dostaje się do pionu kanalizacyjnego, a następnie do kanalizacji, czy szamba. Niewielka ilość wody jednak zostaje zatrzymana w syfonie podumywalkowym, gdzie zapobiega przedostawaniu się gazów kanalizacyjnych przez otwór umywalkowy. Jeśli szukasz dobrej jakości syfonu, który posłuży w Twoim domu przez długi czas, zapoznaj się z naszą ofertą syfonów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze odpowiedniego syfonu.

Tu jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Jakie modele syfonów wyróżniamy?

Syfon to niezbędny element każdego przedmiotu sanitarnego w naszym domu. Warto więc zastanowić się, jakie są jego rodzaje. Warto wspomnieć, że zarówno syfony do zlewu, jak i syfony do umywalek mogą różnić się budową oraz materiałami, z jakich zostały wykonane. Jednymi z najbardziej znanych syfonów, wykorzystywanych w domach są syfon butelkowy i rurowy (samoczyszczący). Syfon butelkowy posiada charakterystyczny element przypominający butelkę, który można łatwo wyczyścić poprzez jego odkręcenie. Syfon rurowy przeznaczony jest do pomieszczeń o większym metrażu, gdyż zajmuje nieco więcej miejsca. Składa się on z jednego elementu, czyli rurki w kształcie litery „s”. Cechuje go mniejsza podatność na usterki. Istnieje także syfon kulowy - zapobiega on w głównej mierze cofaniu się ścieków. Biorąc pod uwagę budowę wyróżnia się także syfony montowane przy wannach i brodzikach - są one bardziej płaskie. Wśród naszych produktów znajdziesz wiele modeli syfonów, które dopasujesz do swoich potrzeb i wielkości wnętrza. W zależności od potrzeb, bez problemu zakupisz także syfony elastyczne do umywalki oraz syfony niestandardowe - designerskie, które zachwycają swoim unikalnym wyglądem.

Jak wybrać odpowiedni syfon?

Wybierając odpowiedni syfon umywalkowy oraz syfon kuchenny na pierwszym miejscu musimy określić, w jakim pomieszczeniu będzie on wykorzystywany i z jakim sanitariatem będzie połączony. Należy zwrócić również uwagę na wielkość pomieszczenia, czy daje ono możliwości zastosowania syfonu o większych rozmiarach. Przeznaczenie syfonu jest jednak kwestią najistotniejszą, gdy inny syfon pasuje do umywalki, inny do wanny, a jeszcze inny do brodzika. Warto także zastanowić się, z jakim zlewem lub zlewozmywakiem będzie połączony syfon. W naszej ofercie posiadamy również zlewy granitowe, jednokomorowe i dwukomorowe. Chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniej baterii kuchennej i innych akcesoriów. W brenor.pl wyposażymy Cię kompleksowo. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i pomożemy w finalizacji zamówienia.

Jakie syfony znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród naszych produktów znajdziesz syfony jednokomorowe oraz syfony zlewozmywakowe podwójne w atrakcyjnych cenach. Syfon jednokomorowy manualny przyścienny daje możliwość podłączenia pralki lub zmywarki. Posiadamy także syfony automatyczne. Wszystkie nasze syfony wyposażone są w system antyprzelewowy. Syfony dwukomorowe występują również w wersji manualnej i automatycznej. W naszej ofercie znajdziesz także syfony z systemem „click clack”, które zdecydowanie poprawiają komfort użytkowania. Dzięki ich odpowiedniemu usytuowaniu, pod zlewem pozostaje wiele miejsca do przechowywania, np. kosza na śmieci, czy detergentów. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi systemami. System automatyczny „easy” pozwala na otwieranie i zamykanie odpływu jednym palcem. System „rondo” z kolei maskuje odpływ syfonu, co nadaje mu eleganckiego wyglądu.

Dlaczego warto wybierać syfony na brenor.pl?

Brenor.pl to profesjonale miejsce, w którym kompleksowo wyposażysz swoją kuchnię i łazienkę. Oferujemy zlewozmywaki, baterie kuchenne i łazienkowe, syfony do zlewów, umywalki oraz pozostałe akcesoria. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się, aby każdy produkt cechował się doskonałą jakością oraz atrakcyjną ceną. W sklepie znajdziesz szeroki wybór syfonów do zlewozmywaków, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb oraz pozostałych akcesoriów. Służymy oczywiście fachową pomocą w wyborze odpowiednich produktów i połączeniu ich w jedną, doskonale funkcjonującą całość, tak, aby mogły one służyć naszym klientom przez długi czas.

Jak odpowiednio dbać o syfon?

Jeśli chcesz, aby Twój syfon służył Ci przez długi czas, musisz odpowiednio o niego dbać. Jak to zrobić, aby syfon pozostał w dobrej kondycji? Przede wszystkim należy go regularnie czyścić. Tego typu czynność pozwoli zapobiec częstemu zapychaniu syfonu. Wiele osób decyduje się na czyszczenie syfonu dopiero po jego zatkaniu. W gruncie rzeczy czyszczenie powinno być stosowane również profilaktycznie, najlepiej raz w tygodniu. Doskonałym sposobem na oczyszczenie rur jest stworzenie mieszanki sody i octu. Pomoże ona w rozpuszczeniu zatoru powstałego na skutek zablokowania zanieczyszczeń. W tym celu wykorzystać można jednak również przeznaczone do tego, specjalne detergenty. Zanieczyszczenie syfonu to częsty problem w wielu domach, jednak przy działaniu profilaktycznym i częstym czyszczeniu syfonu, nie powinno to mieć miejsca zbyt często. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą syfonów łazienkowych i kuchennych. Gwarantujemy doskonałą jakość w korzystnej cenie.

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

  • Załącznik
  • Pozycja
  • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta