Zlewozmywaki dwukomorowe

Innowacyjne zlewozmywaki dwukomorowe granitowe to połączenie estetyki z funkcjonalnością. Oferowane zlewy są odporne nie tylko na zarysowania czy przebarwienia, ale także na wysokie temperatury. Zlewozmywak 2-komorowy wykonany z kompozytu granitowego bardzo łatwo utrzymać w czystości. Proponujemy modele z komorami o identycznej oraz różnej wielkości. Zapewniamy także zlewozmywaki narożne dwukomorowe – zarówno te, jak i inne modele mogą być montowane w szafkach o podbudowie mającej min. 80 cm.

W każdym zlewie można wykonać dodatkowe otwory na dozowniki lub inne akcesoria. Zlewozmywak kuchenny dwukomorowy dostępny jest w kolorze białym, piaskowym, grafitowym oraz szarym lub czarnym. 

Tu jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Zlewozmywak kuchenny dwukomorowy

Wszystkim zainteresowanym naszą ofertą proponujemy niezwykle funkcjonalny zlew dwukomorowy z ociekaczem, dzięki któremu wykonywanie w kuchni większości czynności stanie się o wiele łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Z kolei dla maksymalnego wykorzystania kuchennej przestrzeni proponujemy zlewozmywak narożny dwukomorowy. Na wszystkie nasze produkty oferujemy 25-letnią gwarancję.

Wysoką jakość wyrobów potwierdzają ponadto atesty krajowe oraz europejskie. Asortyment sklepu Brenor został dopasowany w taki sposób, aby można było w nim znaleźć wyłącznie produkty o najwyższym standardzie, właśnie dlatego każdy nasz zlewozmywak kuchenny dwukomorowy jest najlepszym możliwym zakupem w tym obszarze. Każdy, kto chciałby zadbać o nowoczesny, elegancki i funkcjonalny wystrój kuchni, zdecydowanie powinien zainwestować w zlewozmywak dwukomorowy granitowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zlewozmywaki dwukomorowe – w jakiej kuchni sprawdzą się najlepiej?

W tradycyjnych polskich kuchniach królowały dwukomorowe zlewozmywaki. Ich funkcjonalność została doceniona już dawno temu. Lata mijają, ale ten rodzaj zlewozmywaków nie traci na popularności. Dzisiejsze zlewy dwukomorowe dostępne na rynku, w niczym nie przypominają swoich poprzedników. Tworzone obecnie zlewozmywaki cechują się dużo większą trwałością niż ich pierwowzory. Materiały użyte do ich produkcji gwarantują zwiększoną odporność na środki chemiczne oraz na zarysowania. Ceny tych produktów mogą być nieco wyższe, jednak taka inwestycja z pewnością się opłaci.

Zlew kuchenny dwukomorowy idealnie nadaje się do dużego pomieszczenia, które jest używane często i przez wiele osób. Takie rozwiązanie docenią również panie domu, które nie posiadają zmywarki i chętnie myją naczynia samodzielnie. Ponadto dwie komory ułatwiają zachowanie porządku w kuchni i znacznie usprawniają sprzątanie po każdym posiłku. Standardowe wymiary zlewu dwukomorowego sprawiają, że będzie on dobrze wyglądał zainstalowany we wszystkich zestawach mebli z dużą powierzchnią blatu roboczego.

Cena – co na nią wpływa?

Największy wpływ na ceny zlewozmywaków mają materiały użyte do ich produkcji. Zlewy z granitu mają nieco wyższą cenę niż ich odpowiedniki z mniej wytrzymałych tworzyw. Koszt zlewozmywaka jest uzależniony także od wielkości komór oraz ociekacza. Im większą powierzchnię zajmuje dany model, tym wyższa cena.

Produkty różnią się cenowo także ze względu na styl wykończenia – tradycyjny lub z zaokrąglonymi rogami. Na ostateczny koszt wpływa też ilość akcesoriów i dodatkowego wyposażenia zlewozmywaka.

Zlewozmywaki dwukomorowe dostępne w naszym sklepie wykonane są z granitu. Jest to materiał odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wielu popularnych środków chemicznych. Cena produktów wykonanych z tego rodzaju tworzywa jest nieco wyższa niż cena ich stalowych odpowiedników, ale inwestycja naprawdę się opłaca.

Oferowane zlewy są dostępne w różnych kolorach. Dzięki temu łatwo można je dopasować do reszty elementów kuchennej aranżacji. Zlewozmywak dwukomorowy występuje w opcji prostokątnej oraz owalnej. Jest to gwarancją idealnego wpasowania się w styl kuchni.

Zlew kuchenny dwukomorowy wymiary – jak dobrać zlew?

Przed zakupem konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę:

 • wymiary kuchni – dwukomorowe zlewozmywaki najlepiej sprawdzają się w dużych pomieszczeniach,
 • dostępną powierzchnię blatu – warto zadbać o to, żeby po zamontowaniu zlewozmywaka pozostała odpowiednia ilość miejsca do przygotowywania posiłków,
 • bezpieczną odległość od płyty elektrycznej,
 • wielkość oraz ilość naczyń i garnków,
 • ilość osób, jaka będzie korzystała ze zlewu – dwie komory to bardzo wygodne rozwiązanie dla dużych rodzin lub mieszkań z wieloma lokatorami,
 • częstotliwość użytkowania – jeśli w kuchni często się gotuje i nie ma w niej zmywarki to przyda się tam zlewozmywak dwukomorowy,
 • aranżację pomieszczenia – styl wykończenia pozostałych elementów, jeśli w kuchni przeważają zaokrąglone krawędzie, to najlepiej wpasuje się tam zlewozmywak okrągły lub owalny.

Dwukomorowy zlewozmywak – czym się kierować przy wyborze odpowiedniego produktu?

Przed dokonaniem decyzji o zakupie konkretnego zlewozmywaka należy przede wszystkim przeanalizować swoje potrzeby. Warto zwrócić uwagę na to, czy z kuchni oraz zlewu będzie korzystało dużo osób – wersja dwukomorowa lepiej sprawdzi się w przypadku większych rodzin. Jeśli w kuchni nie została zainstalowana zmywarka, to zlewozmywak dwukomorowy będzie bardzo przydatny. Dobrze jest też pomyśleć o tym, jak duże naczynia i jaka ich ilość będzie myta w zlewozmywaku. To pozwoli uniknąć komplikacji podczas wykonywania codziennych czynności.

Należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji. Dostępna powierzchnia blatu roboczego po zamontowaniu zlewozmywaka powinna umożliwiać swobodne wykonywanie reszty czynności. Do wyboru są wersje o różnych kształtach komór. Prostokątne umożliwiają mycie większych elementów i przyborów kuchennych. Natomiast te z zaokrąglonymi rogami posiadają większy ociekacz, co sprawia, że łatwiej jest zapanować nad ładem i porządkiem wokół zlewozmywaka. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. Wybierz swój idealny zlew!

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta