Zlewozmywaki granitowe. Sklep internetowy Brenor Sp. z o.o.

Zlewozmywaki granitowe

JEDNOKOMOROWE

 • Zlewozmywak granitowy Alkor AA

  Cena 357,72 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy z ociekaczem, wymiar 67 cm x 43 cm, podbudowa od 45 cm

DWUKOMOROWE

  • -50,00 zł

  Zlewozmywak granitowy Elios 20

  Normalna cena 459,35 zł -50,00 zł Cena 409,35 zł
  Zlew wpuszczany, dwukomorowy, wymiar 78 cm x 49 cm, podbudowa od 80 cm

PÓŁTORAKOMOROWE

 • Zlewozmywak granitowy...

  Cena 535,77 zł
  Zlew wpuszczany, półtorakomorowy z ociekaczem, wymiar 78 cm x 50 cm, podbudowa od 60 cm

NAROŻNE

 • Zlewozmywak granitowy Altair

  Cena 341,46 zł
  Zlew wpuszczany, narożny, wymiar 96 cm x 50 cm, podbudowa od 45 cm lub 90 cm x 90 cm

POPULARNE PRODUKTY

 • Zlewozmywak granitowy...

  Cena 405,69 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy, wymiar 50 cm x 50 cm, podbudowa od 45 cm
 • Zlewozmywak granitowy...

  Cena 520,33 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy z ociekaczem, wymiar 86 cm x 50 cm, podbudowa od 60 cm
 • Zlewozmywak granitowy...

  Cena 560,98 zł
  Zlew wpuszczany, póltorakomorowy z ociekaczem, wymiar 98 cm x 50 cm, podbudowa od 60 cm
 • Zlewozmywak granitowy Atom

  Cena 378,05 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy z ociekaczem, wymiar 76,5 cm x 43 cm, podbudowa od 45 cm
 • Zlewozmywak granitowy Carina

  Cena 369,92 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy z ociekaczem, wymiar 76,5 cm x 49,5 cm, podbudowa od 45 cm
  • -120,00 zł

  Zlewozmywak granitowy Caro 15

  Normalna cena 479,67 zł -120,00 zł Cena 359,67 zł
  Zlew wpuszczany, półtorakomorowy z ociekaczem, wymiar 76,5 cm x 49 cm, podbudowa od 60 cm
  • -200,00 zł

  Zlewozmywak granitowy Leo

  Normalna cena 719,00 zł -200,00 zł Cena 519,00 zł
  Zlew wpuszczany, jednokomorowy z ociekaczem, wymiar 78,5 cm x 49,5 cm, podbudowa od 45 cm

BATERIE KUCHENNE

Darmowa dostawa

Zlewy kuchenne marki Brenor

Ofertę naszego sklepu internetowego brenor.pl tworzą zlewy granitowe:

 1. Zlewozmywaki jednokomorowe
 2. Zlewozmywaki dwukomorowe
 3. Zlewozmywaki półtorakomorowe
 4. Zlewozmywaki narożne

Tak duży wybór produktów sprawia, że klienci z łatwością mogą urządzić swoją kuchnię niezależnie od wielkości pomieszczenia i liczby osób, która będzie z niego korzystać.

Zlew kuchenny jednokomorowy to standardowy rodzaj zlewu. Rozwiązanie tego typu doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni. Takie zlewy mogą być również montowane w większych kuchniach, w których jest zainstalowana zmywarka. W takich pomieszczeniach jego używanie będzie ograniczone do minimum, jednak zlewozmywak będzie pełnił rolę elementu koniecznego w każdej kuchni.

Do tej kategorii produktów należą również zlewozmywaki narożne. Specjalnie wyprofilowane boki produktów montowanych w narożnikach umożliwiają wpasowanie zlewozmywaków nawet w bardzo kłopotliwe miejsca, w których jest ograniczona przestrzeń na tego rodzaju elementy wyposażenia kuchni.

Zlewy kuchenne dwukomorowe są idealne do dużych kuchni. Ułatwiają składowanie i mycie wielu naczyń. Sprawdzą się w przypadku dużych rodzin i wszędzie tam, gdzie z kuchni korzysta w krótkim czasie sporo ludzi. Takie rozwiązanie nie zaburza proporcji dużych pomieszczeń i korzystnie wpływa na utrzymanie porządku. Jest to klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Zlewozmywaki półtorakomorowe to produkty, które wyróżnia zastosowanie dwóch komór różnej wielkości. W każdej z nich istnieje specjalny otwór na doprowadzenie syfonu. Obie mogą być używane w tradycyjny sposób. Najczęściej jednak wygląda to tak, że mniejsza komora jest używana jako przestrzeń do mycia artykułów spożywczych lub drobnych naczyń i sztućców, a większa służy do przechowywania i mycia większych garnków i talerzy.

Idealny zlewozmywak do kuchni

Dobrze dobrany zlewozmywak będzie dopełnieniem niepowtarzalnej kuchennej aranżacji. Przed zakupem produktu w naszym sklepie należy się dokładnie zastanowić i wymierzyć jak dużą przestrzeń można przeznaczyć na zlewozmywak. Trzeba wziąć pod uwagę również wielkość kuchni, a także ilość osób, która na co dzień będzie korzystała ze zlewu. Rodzaj zlewozmywaka powinien być dopasowany do miejsca usytuowania oraz rodzaju szafki, w której ma być zamontowany. Ilość możliwości oferowanych przez nasz sklep sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Dostarczamy zlewozmywaki granitowe o różnych kształtach, które mogą być montowane w wielu rodzajach pomieszczeń. Szeroka oferta pozwala tworzyć nowoczesne kuchenne aranżacje bez obaw o utratę na funkcjonalności. Nasze produkty dostępne są w różnych wymiarach, co sprawia, że bardzo łatwo dopasować wybrany model w konkretnym wnętrzu.

Zlew granitowy - wybór na lata

Granit jest bardzo trwałą skałą polimineralną – składa się z więcej niż jednego minerału. Jest mieszanką miki, skalenia oraz kwarcu. Zastosowanie tego rodzaju tworzywa w produkcji elementów wyposażenia kuchni to strzał w dziesiątkę.

Zlewozmywaki wykonane z tego rodzaju materiału są trwałe i niezwykle funkcjonalne, dzięki niewrażliwości na wiele czynników. Nasze produkty cechuje niezwykła odporność na zarysowania i większe uszkodzenia mechaniczne, na które są narażone każdego dnia. Zlewy wykonane z granitu bardzo długo zachowują swój pierwotny wygląd nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Granit jest tworzywem odpornym na działanie większości środków chemicznych oraz działanie bardzo wysokich i bardzo niskich temperatur. Zakup granitowego zlewu to gwarancja zadowolenia przez długie lata. Połączenie funkcjonalności oraz dobrego stylu korzystnie wpłynie na wnętrze każdej kuchni.

Wybierając zlewozmywak, należy podjąć przemyślaną decyzję, ponieważ jest to serce każdej kuchni. Pierwszym elementem, na który zwraca się uwagę, wchodząc do tego pomieszczenia jest właśnie zlew. Z reguły pod zlewozmywakiem umieszcza się kosz na śmieci, a to sprawia, że w bliskim sąsiedztwie najważniejszego kuchennego elementu będą się często pojawiać domownicy oraz goście.

Warto zadbać, aby zlewozmywak był estetyczny, funkcjonalny i zgrywał się z resztą detali wykorzystanych w pomieszczeniu. Na nasz asortyment składa się grupa produktów wychodzących poza tradycyjne schematy i zlewy oferowane przez inne sklepy. Dostarczane przez nas zlewozmywaki w różnych kolorach przełamują klasykę. Dzięki naszym produktom można zrealizować wiele pomysłów na aranżację kuchni. Zlewozmywak nie musi kojarzyć się już tylko ze standardem w białym lub czarnym wydaniu. Kolory dostępnych zlewozmywaków sprawiają, że nasi klienci są w stanie dopasować je do każdego wnętrza. Zróżnicowana oferta oraz przystępne ceny produktów w sklepie Brenor są gwarancją zaspokojenia potrzeb kupujących. Oferowane produkty podkreślą charakter każdej kuchni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najnowsze artykuły

Edytor motywów

Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Te obrazy w folderze YOURTHEME/assets/img/patterns/

 • Załącznik
 • Pozycja
 • Powtarzać
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Rejestracja nowego konta