Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Brenor powstał w 2001 roku. Pierwsze lata działalności to nauka, poznawanie rynku oraz doskonalenie produktu. W 2008 roku, ze względu na pozyskanie kilku dużych odbiorców, Brenor zmienił siedzibę na przestronny, mieszczący się na 5ha, zakład produkcyjny, pozwalający na płynne realizowanie zamówień. Polska siedziba firmy to jednocześnie jej europejskie przedstawicielstwo. Krzyżują się tu europejskie szlaki handlowe z zachodu na wschód i z północy na południe. Dzięki takiej lokalizacji firma jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie dla największych firm z branży. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i zdolności do ulepszania produktu poprzez świadome działanie, nasze zlewozmywaki cechuje połączenie dobrego designu z maksymalną użytecznością. Nowoczesny park technologiczny pozwalają na szybkość wdrażania innowacyjnych wzorów i powtarzalną jakość produktów. Wyroby od momentu pomysłu, przez szkice, rysunki, modele a ostatecznie formy i finalny gotowy produkt powstają na terenie zakładu.

Brenor to firma stworzona przez ludzi z pasją, która ciągle się rozwija i ulepsza, która pozostaje otwarta na dialog, zmiany i poszukiwanie rozwiązań aby wspólnie z klientami odnieść sukces.  

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password