Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Blog

granitowy zlew kuchenny

Nowoczesne zlewozmywaki granitowe – trwałość na lata

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchennego jest zlew – bez niego większość czynności, jakie wykonujemy na przykład w trakcie gotowania, byłaby po prostu niemożliwa. Sprawa zainstalowania tego akcesorium wyposażeniowego jest więc dość oczywista, kłopotliwy natomiast bywa wybór odpowiedniego rozwiązania. Wszelkie współczesne tendencje wskazują jednak niemal jednogłośnie, że najlepiej jest postawić na dobry zlew granitowy.

Czytaj więcej

tanie zlewy kuchenne granitowe

Jak wykorzystać potencjał dużej kuchni?

Kuchnie nazywane są często przez domowników sercem ich domu. Nic dziwnego – to właśnie tam powstają wszystkie smaczne posiłki, tam parzy się codzienną kawę czy zaprawia słoiki na zimę. Robi się tam wszystko, co wynika z troski o najbliższych. Warto zatem zadbać o to, by w tym miejscu czuć się jak najlepiej i móc wykonywać swoje obowiązki możliwie efektywnie oraz wygodnie. Dlatego właśnie wielu z nas aranżuje własne mieszkania w taki sposób, by na kuchnię przeznaczyć sporą część dostępnej przestrzeni.

Czytaj więcej

tanie zlewozmywaki granitowe z baterią

Zlewozmywak dopasowany do niewielkiej kuchni

Ku istnej niemal rozpaczy wielu prawdziwych miłośników gotowania znaczna część współcześnie budowanych mieszkań posiada bardzo niewielkie kuchnie. Ni znaczy to jednak, że wszyscy muszą od razu rezygnować ze swojej pasji albo odkładać pieniądze na budowę w pełni dostosowanego do własnych potrzeb domu. Możliwe są pewne kompromisy – należą do nich m.in. zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem.

Czytaj więcej

zlewozmywak granitowy z baterią

Urządzamy kuchnię – gdzie umieścić zlew do szafki?

Od prawidłowego rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia naszej kuchni zależeć będzie zawsze nasza osobista wygoda, a zatem i skuteczność wykonywania poszczególnych obowiązków domowych. Być może powstające jeszcze około dwudziestu lat temu mieszkania przyzwyczaiły nas do tego, że kuchnie są budowane na planie niezwykle ciasnego i długiego prostokąta, a cały blat i wszystkie sprzęty rozmieszczone są po jednej stronie pomieszczenia. Jednak czasy się zmieniają…

Czytaj więcej