Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

ZLEWOZMYWAKI GRANITOWE DWUKOMOROWE BRENOR

Innowacyjne zlewozmywaki granitowe dwukomorowe to połączenie estetyki z funkcjonalnością. Oferowane zlewy są odporne nie tylko na zarysowania czy przebarwienia, ale także na wysokie temperatury. Zlewozmywak 2-komorowy granitowy bardzo łatwo utrzymuje się ponadto w czystości. Proponujemy modele z komorami o identycznej lub różnej wielkości. Zapewniamy także zlewozmywaki narożne dwukomorowe – zarówno te, jak i inne modele mogą być montowane w szafkach o podbudowie mającej min. 80 cm. W każdym zlewie można wykonać dodatkowe otwory na dozowniki lub inne akcesoria. Zlewozmywak kuchenny dwukomorowy dostępny jest w kolorze białym, piaskowym, grafitowym oraz szarym lub czarnym. Gwarantujemy wysoką satysfakcję bez względu na to, którą z propozycji wybiorą Państwo do swojej kuchni – czy będzie to stylowy zlew granitowy czarny dwukomorowy, czy też może cieszący się dużą popularnością zlew granitowy dwukomorowy szary.

Maksymalna wygoda – zlewozmywak kuchenny dwukomorowy

Wszystkim zainteresowanym naszą ofertą proponujemy niezwykle funkcjonalny zlew dwukomorowy z ociekaczem, dzięki któremu wykonywanie w kuchni większości czynności stanie się o wiele łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Z kolei dla maksymalnego wykorzystania kuchennej przestrzeni proponujemy zlewozmywak narożny dwukomorowy. Na wszystkie nasze produkty oferujemy 25-letnią gwarancję. Wysoką jakość wyrobów potwierdzają ponadto atesty krajowe oraz europejskie. Asortyment sklepu Brenor został dopasowany w taki sposób, aby można było w nim znaleźć wyłącznie produkty o najwyższym standardzie, właśnie dlatego każdy nasz zlewozmywak kuchenny dwukomorowy jest najlepszym możliwym zakupem w tym obszarze. Każdy, kto chciałby zadbać o nowoczesny, elegancki i funkcjonalny wystrój kuchni, zdecydowanie powinien zainwestować w zlewozmywak dwukomorowy granitowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zlewozmywak granitowy Elios 20

Zlew wpuszczany, dwukomorowy, wymiar 78 cm x 49 cm, podbudowa od 80 cm

619,00 zł 839,00 zł -220,00 zł

Zlewozmywak granitowy Estein 2K Premium

Zlew wpuszczany, dwukomorowy, wymiar 78 cm x 50 cm, podbudowa od 80 cm

769,00 zł 869,00 zł -100,00 zł

Zlewozmywak granitowy Libra

Zlew wpuszczany, dwukomorowy, wymiar 77,5 cm x 41,5 cm, podbudowa od 80 cm

629,00 zł 789,00 zł -160,00 zł

Zlewozmywak granitowy Nubiru 20

Zlew wpuszczany, dwukomorowy, wymiar 79,5 cm x 45,5 cm, podbudowa od 80 cm

559,00 zł 659,00 zł -100,00 zł